Power BI Report Server بدون Cloud!

۵
(۱)

Power BI Report Server یک سرویس گزارش‌گیری است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می‌شود و برای کاربران امکان ایجاد، مدیریت و انتشار گزارش‌های تحلیلی را فراهم می‌کند. این سرویس، امکان اتصال به منابع داده‌های مختلف را فراهم می‌کند و به کاربران امکان استفاده از ابزارهای تحلیلی قدرتمند برای تولید گزارش‌های دقیق و مفید را ایجاد می‌کند. در این ویدئو قصد داریم به بررسی نمایش داشبوردهای مدیریتی بدون استفاده از Cloud مایکروسافت و با استفاده از Power BI بپردازیم. 

Power BI چیست؟

  1. ابزار آنالیز داده‌ها
  2. دارای ویژگی‌های قوی گرافیکی
  3. Self Service
  4. امکان کار برروی Cloud و SSRS

 چرخه انجام کار در نسخه جدید در Power BI Report Server

  1. طراحی گزارشات در Power BI
  2. ارسال گزارشات به SSRS
  3. نمایش گزارشات در داشبورد SSRS

توجه داشته باشید که برای استفاده از امکانات نسخه جدید Power BI Report Server، لازم است نسخه جدید Power BI و SSRS را نصب کنید.

چشم انداز مایکروسافت برای Power BI

شما می‌توانید گزارش‌های خود را در ابزارهای مختلفی ایجاد کنید که یکی از حرفه‌ای‌ترین آن‌ها، Power BI Report Server desk است. حال داده‌ها و گزارش‌های خود را برروی کلود مایکروسافت و یا Report Server می‌توانیم deploy کنیم و گزارش Power BI که روی Reporting Service وجود دارد را برروی پورتال Reporting Service اضافه کرد.

علاوه‌بر این‌ها، در آینده این امکان وجود دارد گزارش‌های Power BI را بتوانید در تلفن همراه خود ببینید که این موضوع را در ویدئو mobile report publisher مورد بررسی قرار داده‌ایم.

 

چه رتبه ای می‌دهید؟

میانگین ۵ / ۵. از مجموع ۱

اولین نفر باش

title sign
برچسب ها
title sign
دانلود ویدئو
Power BI Report Server بدون Cloud!
فرمت MP4
زمان ویدئو 16 دقیقه
حجم 26 مگابایت
دانلود ویدئو
title sign
معرفی نویسنده
مقالات
31 مقاله توسط این نویسنده
محصولات
61 دوره توسط این نویسنده

مسعود طاهری مدرس و مشاور ارشد SQL Server & BI ،  مدیر فنی پروژه‌های هوش تجاری (بیمه سامان، اوقاف، جین وست، هلدینگ ماهان و...) ، مدرس دوره‌هــای SQL Server و هوش‌تجاری در شرکت نیک‌آموز و نویسنده کتاب PolyBase در SQL Server

title sign
معرفی محصول
title sign
ویدیوهای مرتبط
title sign
دیدگاه کاربران

وبینار رایگان SQL Server؛ مسیری به سوی فرصت‌های شغلی بی‌شمار       پنج‌شنبه 30 فرودین ساعت 15
ثبت نام رایگان
close-image