title sign

درباره ما

ما در شرکت فناوری اطلاعات طاهر نیک‌آموز فعالیت رسمی خودرا از سال ١٣٩٠ به عنوان اولین مجموعه آموزشی متمرکز در حوزه دیتا شروع کردیم و اکنون پس از گذشته بیش از ۱۲ سال از زمان تاسیس به عنوان مرجع تخصصی یادگیری حوزه دیتا و مهندسی نرم‌افزار در ایران شناخته می‌شویم.

 

نیک‌آموز اولین دوره آموزشی خود را با نام Performance tuning in SQL Server با تدریس بی‌نظیر مسعود طاهری آغاز کرد، در آن زمان که آموزش‌های حوزه SQL Server تنها از روی سرفصل‌های سایت مایکروسافت انجام می‌شد و تقریبا کاربرد زیادی در بازار کار ایران نداشت، این آموزش‌ها که در پک‌های فیزیکی و روی سی‌دی کپی و ارسال می‌شد، تحولی بزرگ برای مدیران دیتابیس و سایر فعالان این حوزه بهمراه داشت که هنوز به عنوان یکی از میراث گرانب های ما نگهداری می‌شود.

 

با گذرزمان و تغییر نیاز جامعه به داشتن معماری‌های نرم‌افزاری که بتواند با دیتابیس SQL و NoSQL به خوبی کار کند و کمترین اختلال را با آنها ایجاد کند، به سراغ دومین حوزه تخصصی خود یعنی مهندسی نرم‌افزار با کمک علیرضا ارومند رفتیم که هم‌اکنون مسیرهای آموزشی مهندسی نرم‌افزار نیک‌آموز به عنوان یکی از منابع اصلی برای طراحی پروژه‌های ملی در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

در تمام این سال‌ها تلاش کردیم که تجربه‌هایمان را به ساده‌ترین و عمیق‌ترین شکل ممکن برای مخاطبین و دانشجویان ارائه کنیم و هرگاه بر سر دوراهی اضافه کردن مدرسی کم تجربه با فن بیان بسیار قوی و از طرف دیگر مدرسی با فن بیان ضعیف و تجربه فراوان قرار گرفتیم، مدرس با تجربه را انتخاب کردیم و به لطف این انتخاب‌ها پس از سال‌ها، درشرایط کنونی بازار که مملو از آموزش‌های سطحی است، معمولا در کنار نام نیک‌آموز عباراتی همچون «آموزش عمیق»، «آموزش دلسوزانه» و «آموزش واقعی نیاز بازار» همراه می‌شود.

 

ما قصد داریم همچنان به رسالت خود به عنوان مرجع آموزشی دیتا و مهندسی نرم افزار در ایران به خود و دانشجویانمان پایبند باشیم و بتوانیم بروز‌ترین و کاربردی‌ترین مسائل دنیا را در ایران وارد کنیم، همانند کنفرانس‌های مایکروسافت که اکنون بیش از ۷ سال است به عنوان تنها شرکت ایرانی مهم‌ترین کنفرانس آموزشی مایکروسافت در ایران را برگزار میکنیم. ما باور داریم مسیرشغلی و فعالیت در حوزه دیتا و مهندسی نرم افزار علاوه‌ بر اینکه جذابیت بالایی برای یادگیری و فعالیت دارند، یکی از نیازهای اساسی و رو به رشد دنیا و به خصوص ایران است، رشد و توسعه ابزارهای هوش ‌مصنوعی در دنیا که در چند سال گذشته باعث تحولات عجیبی در صنایع مختلف شده است که خود شاهدی بر این اتفاق است. 

 

زندگی کردن به قصد یادگیری می‌تواند یک هدف برای زندگی کردن باشد، با ما همراه باشید تا بتوانیم با کمک یک دیگر تاثیری مثبت، هرچند کوچک، برای بهبود زندگی اطرافیان و جامعه‌مان داشته باشیم.

 

title sign

تماس با ما

فروش و پشتیبانی
۰۲۱-۹۱۰۷۰۰۱۷
پروژه‌ها
۰۲۱-۹۱۰۷۰۰۱۷
title sign

راه‌های ارتباطی

آدرس:

تهران،یوسف آباد،میدان فرهنگ،خیابان سی و سوم،پلاک ۲۹،واحد ۲
title sign

شماره تماس:

۰۲۱ – ۹۱ ۰۷ ۰۰ ۱۷

کد پستی:

۱۴۳۴۶۴۵۳۵۷

فکس:

۷۱۰۵۷۶۹۸ – ۰۲۱
title sign

فرم ارتباط با ما

  • 11 − 2 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ثبت‌نام دوره‌های آنلاین تابستانه نیک‌آموز شروع شد 🏄
مشاهده سرفصل و رزرو رایگان
close-image