زمـــان: ۴ تا ۸ تیــــرماه ۱۴۰۲

مکــان: نمایشــگاه بین‌المللی تهران، سالن میلاد (۳۱B)، غـرفه ۶۰۲

Days
Hours
Minutes
Seconds

تا پایان تخفیف‌های شگفت‌انگیز

بوت‌کمپ اختصاصی BI in Action

هوش تجاری در عمل دوره‌ای برای مدیریت بهتر پروژه‌های هوش تجاری و بررسی چالش‌های موجود در اجرای پروژه‌های BI می‌باشد در این آموزش به بررسی و تحلیل مسیر واقعی پروژه‌های BI و نحوه رویارویی با چالش‌های این پروژه‌ها می‌پردازیم و در پایان این آموزش قادر خواهید بود چالش‌های رایج در پروژه‌های Enterprise BI را شناسایی و برای آن راهکار مناسب را طراحی کنید. و همچنین یک پروژه کامل را سازمان‌دهی و پیاده‌سازی کنید.

قیمت:۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان۶,۹۳۰,۰۰۰ تومان

سنگ بنای پایگاه داده - جت استارت

طراحی پایگاه داده مجموعه ای از فرآیندهایی است که طراحی، توسعه، پیاده سازی و نگهداری سیستم های مدیریت داده های سازمانی را تسهیل می کند این دوره شروع مباحث بانک اطلاعاتی است. هیچ پیش‌نیازی ندارد. این دوره با مباحث پایه در بانک اطلاعاتی آغاز می‌شود و در ادامه مباحث بسیار مهمی در رابطه با طراحی فیزیکی و منطقی بانکی اطلاعاتی آموزش داده می‌شود. سپس به بررسی مدل رابطه‌ای و نمودار ER پرداخته می‌شود. 

 

قیمت:۳۵۵,۰۰۰ تومان۲۴۸,۵۰۰ تومان

SQL Server ویژه برنامه‌نویسان - جت استارت

یکی از چالش‌های پیش روی هر برنامه‌نویس آن است که دانسته‌هایش از بانک‌های اطلاعاتی باید به چه میزان باشد؟ می‌خواهیم از زوایای مختلف به آن‌چه که می‌تواند به یک برنامه‌نویس علاوه بر ارتقاء دانش، به انجام درست و اصولی فرایندهای مرتبط با حوزه بانک‌های اطلاعاتی در توسعه نرم‌افزار کمک کند، بپردازیم. و این اولین قدم از مسیر یادگیری SQL Server ویژه برنامه ‌نویسان است. 

قیمت:۶۹۰,۰۰۰ تومان۴۸۳,۰۰۰ تومان

برنامه‌نویسی موبایل با فلاتر - جت استارت

فلاتر یک فریم ورک متن‌باز برای ساخت اپلیکیشن‌های موبایل است. فلاتر با زبان برنامه نویسی دارت نوشته شده است، یک زبان چندمنظوره و شی‌گراء است به بیان ساده، فلاتر این امکان را فراهم می‌کند که یک Native Application را تنها با یک کد مبنا به منظور استفاده در یک دستگاه خاص و سیستم عاملش بسازید. با یادگیری زبان دارت و فریم ورک فلاتر می‌توانید برای اندروید و iOS اپلیکیشن بسازید.

قیمت:۸۹۰,۰۰۰ تومان۶۲۳,۰۰۰ تومان

این دوره جدیدترین دوره Performance Tuning در SQL Server است. هر چقدر با جزئیات و ریزه‌کاری‌های مربوط به SQL Server آشنا شوید به خوبی می‌توانید از عهده مشکلات مربوط به کارایی بانک‌های اطلاعاتی برآید. دوره بسیار جذاب و کاملا کاربردی Performance & Tuning در مورد تمام راهکارهای تکنیکهای Performance Tuning افزایش سرعت در SQL Server صحبت می‌کند. 

هوش تجاری یا «Business Intelligence» به دانشی گفته می‌شود، که نتیجه تجزیه و تحلیل اطلاعات یک شرکت یا یک سازمان است. هوش تجاری را به نام هوش کسب و کار هم می‌شناسند که به اختصار BI خوانده می‌شود و با کمک داده‌های موجود درباره عملکرد بخش‌های مختلف یک شرکت، خرید و فروش‌ها، کاربران و یا مشتریان و … اطلاعات ارزشمند ارائه می‌دهد.

 
این بوت کمپ برای برنامه نویسان ارشد طراحی شده است. در این بوت کمپ فشرده صفر تا صد طراحی، استقرار و راه اندازی یک نرم افزار سازمانی بر مبنا یک پروژه واقعی انجام می شود. پیاده سازی این پروژه بر مبنای هر دو مدل معماری مونولیتیک و میکروسرویس انجام خواهد گرفت.
تخفیف بیشتر در مراجعه حضـــوری
تخفیف بیشتر در مراجعه حضـــوری

حالا که میای الکامپ…

اطلاعاتت رو ثبت کن و هدیه‌ت رو دریافت کن!

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به مجموعه نیک‌آموز می‌باشد.

وبینار رایگان SQL Server؛ مسیری به سوی فرصت‌های شغلی بی‌شمار       پنج‌شنبه 30 فرودین ساعت 15
ثبت نام رایگان
close-image