مانیتورینگ SQL Server در هر لحظه با استفاده از IDERA

با استفاده از نرم‌افزار مانیتورینگ پایگاه داده می‌توانید از ریشه تمام اتفاقات دیتابیس SQL Server خود مطلع شوید و بدون صرف زمان برای عارضه‌یابی، مستقیماً مشکل را برطرف کنید.

با مانیتورینگ دیتابیس، دیگر نیازی نیست زمان خودتان و تیمتان را برای شناسایی دلیل کندی یا اختلال دیتابیس صرف کنید، نرم‌افزارهای مانیتورینگ این امکان را به شما می‌دهند که با یک نگاه دقیقاً متوجه شوید مشکل از کجاست.

با مانیتور کردن دیتابیس‌تان می‌توانید اعلان‌ها و هشدارهای متفاوتی را روی هر جدول، سرور یا خطایی خاص تنظیم کنید. می‌توانید به بعضی دیتابیس‌های خود اولویت بیشتر و بعضی‌ها را اعلان متفاوتی بدهید، همه چیز طبق خواسته شما پیش‌ خواهد رفت.

با استفاده از نرم‌افزارهای مانیتورینگ می‌توانید گزارش عملکرد دیتابیس خود را در طول بازه‌های زمانی مختلفی بررسی کنید، بازه‌های پرفشار را بشناسید و برای آنها در آینده آماده شوید. ضعف زیرساخت را شناسایی کنید و برای توسعه آن برنامه ریزی کنید.

نرم‌افزارهای مانیتورینگ با بررسی عملکرد دیتابیس شما در طول زمان و با توجه به تحلیل‌هایی که از آن انجام می‌دهند، قادر خواهند بود که راهکارهایی متناسب با دیتابیس شما پیشنهاد دهند.

برترین نرم‌ افزار مانیتورینگ مایکروسافت

آیدرا در آکادمی‌ها و جشنواره‌ها مختلفی توانسته است بسیاری از عنوان‌های «ترین» را برای خود کند، از بهترین نرم‌افزار امنیت از دید مایکروسافت تا سریع‌ترین نرم‌افزار امنیت لقب گرفته است.

با کمک آیدرا به ریشه اصلی مشکلات ایجاد شده در دیتابیس خود برسید و تاثیر حل کردن آن مشکل را بلافاصله مشاهده کنید.

آیدرا به شما کمک می‌کند تا کوئری‌هایی که در دیتابیس عملکرد ضعیفی دارند و منابع زیادی از شما مصرف می‌کنند را شناسایی کنید.

نصب نرم‌افزار امنیت آیدرا در زمان کوتاه کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود و بعلاوه شما می‌توانید اولین گزارش امنیتی خود را در عرض کمتر از چند روز دریافت کنید.

پیش از آنکه یک کندی موجب اختلال اساسی در دیتابیش شود، سیستم اعلام هشدار آیدرا از طریق پیامک یا ایمیل (فعال در ایران) این آگاهی را برای شما ایجاد می‌کند.

اعلانات و هشدارهای آیدرا می‌تواند کاملا شخصی سازی شده شود و برای هر اخطار و هر جدول اطلاعات، تنها افراد خاصی را مطلع سازد.

آیدرا استانداردهایی را برای زمانی که وضعیت یک دیتابیس در شرایط خوبی نیست به صورت تعریف شده دارد، اما شما می‌توانید برای هر دیتابیس و هشداری، استاندارد خاص خود را طراحی کنید.

آیدرا حتی می‌تواند در صورت وقوع اختلالات در دیتابیس، کارهای مشخص از پیش تعیین شده که شما می‌خواهید را برایتان انجام دهد تا تصمیم‌گیری اساسی نسبت به آن بگیرید.

این نرم‌افزار به شما یک دید جامع نسبت به نحوه مصرف منابع دیتابیس ارائه می‌کند که می‌توانید با کمک این دید نسبت به ارتقا یا حفظ دیتابیس خود تصمیم‌گیری کنید.

این نرم‌افزار به شما محیطی برای دسترسی یکپاچه به تمام سرور‌ها و درنتیجه امکان مانیتورینگ یکپاریچه سرور‌هایتان را تا هر تعداد می‌دهد.

از لحظه ثبت درخواست تا نصب کامل نرم‌افزار مانیتورینگ آیدرا کمتر از یک هفته کاری انجام خواهد شد، شما اولین گزارش‌های خود را از نرم‌افزار بهتر است (ترجیحاً) بعد از یک ماه دریافت کنید که تحلیل نرم‌افزار نسبت به دیتابیس شما کامل‌تر شده باشد، با گذر زمان این تحلیل پخته‌تر و کامل‌تر می‌شود.

۱

جلسه نیازسنجی و مشخص کردن دیتابیس‌های مد نظر

۲

نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مانیتورینگ

۳

آموزش نحوه کار با نرم‌افزار به تیم فنی سازمان

۴

ارائه گزارش از عملکرد دیتابیس‌های مجموعه توسط نرم‌افزار

۱

جلسه نیازسنجی و مشخص کردن دیتابیس‌های مد نظر

۲

نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مانیتورینگ

۳

آموزش نحوه کار با نرم‌افزار به تیم فنی سازمان

۴

ارائه گزارش از عملکرد دیتابیس‌های مجموعه توسط نرم‌افزار

۰۱

ارائه لایسنس یک ساله IDERA SQL Diagnostic Manager- VER2022

۰۲

نصب و استقرار سامانه ایمیلی دریافت اعلان‌های ضروری

۰۳

ارائه نسخه ویندوز و تحت وب

۰۴

ویدیو آموزش نرم‌افزار مانیتورینگ

۰۵

جلسه پرسش‌ و پاسخ ۱۵ دقیقه‌ای بعد از نصب

۰۶

پشتیبانی فنی بعد از نصب

۰۷

نصب و استقرار نرم افزار توسط تیم فنی نیک آموز

۰۸

ارائه تحلیل و عارضه یابی دیتابیس توسط تیم فنی (۲x)

۰۹

نصب و استقرار اعلانات ضروری پیامکی

۱۰

جلسه مشاوره ۶۰ دقیقه‌ای با تیم فنی

۱۱

ارائه لایسنس Lifetime نرم‌افزار IDERA - آخرین ورژن

مانیتورینگ پایه

۱ ماه

به ازای هر Instance

۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان

۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان

مانیتورینگ پیشرفته

۳ ماه

به ازای هر Instance

۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۵.۹۰۰.۰۰۰ تومان

پلن پیشنهادی

مانیتورینگ حرفه‌ای

۶ ماه

به ازای هر Instance

۱۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان

پایه
پیشرفته
حرفه‌ای

مانیتورینگ پایه

۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان

۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان

مانیتورینگ پیشرفته

۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۵.۹۰۰.۰۰۰ تومان

مانیتورینگ حرفه‌ای

پلن برتر

۱۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان

شرکت فناوری اطلاعات طاهر نیک‌آموز به شماره ۵۰۰۰۱۱۱ که در سال ۱۳۹۰ به ثبت رسیده‌است به صورت متمرکز بر روی خدمات دیتابیس SQL Server متمرکز است، شرکت نیک‌آموز تا کنون در رزومه خود سابقه انجام پروژه‌های گوناگون در حوزه دیتابیس در سطح ملی را داشته است.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، خیابان سی و سوم، پلاک ۲۹ واحد ۲ شرکت نیک آموز
تلفن: ۱۷ ۰۰ ۰۷ ۹۱ – ۰۲۱ داخلی ۴

با استفاده از راه‌های زیر با ما تماس بگیرید.
با شماره ثابت ۱۷ ۰۰ ۰۷ ۹۱ – ۰۲۱ داخلی ۴ 
شماره موبایل ۰۹۱۰۱۰۶۹۸۸۳ تماس بگیرید.
یا با تکمیل فرم درخواست نصب نرم افزار، همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

با توجه به ریسک های امنیتی در خصوص نقش و دسترسی ها در سطوح مختلف با استفاده از مکانیزم‌های مختلف ریسک‌ها را شناسایی می‌کند

متناسب با نیاز هر سازمان این نرم‌افزار می‌تواند تعداد نامحدودی instance های مختلف را مانیتور کند.

داشتن آشنایی با مفاهیم اولیه دیتابیس برای کار با این نرم‌افزار کفایت می‌کند، البته اگر در سازمان شخصی با این تخصص‌ها وجود نداشت، نیک آموز می‌تواند آموزش‌ها لازم را به فرد مسئول این نرم‌افزار ارائه کند یا خود مجموعه ایران دی‌بی به عنوان پیمانکار مسئولیت حفظ امنیت دیتابیس شما را قبول کند.

خیر، در صورت استقرار اصولی و صحیح این ابزار تاثیرات منفی یا کندی نخواهد داشت.

امکان نصب آپدیت های جدید نرم افزار وجود دارد و به لایسنس آسیبی نمی‌زند.
توضیحات: سیاست IDERA به این صورت است که اگر شماره ورژن یک شماره بالاتر برود ، لایسنس قبلی دیگر فعال نیست اما آپدیت‌های کوچکی که ارائه می‌شود مشکلی برای لایسنس ایجاد نمی‌کند.

پروسه پیاده‌سازی، آموزش و اجرا از ۲ هفته تا ۱ ماه خواهد بود.

 

نرم افزار IDERA استاندارد های امنیتی زیادی را کسب کرده است و نکته بعد اینکه بدون نیاز به اینترنت نیز قابل استفاده است.

بله، این امکان وجود دارد به عنوان مثال می‌توان برای نرم افزار Manager Diagnostic IDERA یوزر تعریف کرد و به هر شخصی دسترسی قسمتی خاص یا فول ادمینی را داد.

در توضیحات نرم افزار نسخه سال ۲۰۰۸ به بعد پیشنهاد شده است اما این نرم افزار از ۲۰۰۵ تا ۲۰۲۲ را پشتیبانی میکند اما در نسخه های قدیمی برای دسترسی به تمام فیچر ها محدودیت وجود دارد.

خیر ، با خود تکنولوژی‌های مربوط به SQL این کار را انجام می‌دهد.

ویدئوی آموزشی این نرم افزار توسط نیک آموز ارائه می‌شود.

اگر مانیتورینگ به صورت General باشد، ما نیاز به فرد متخصص نداریم و در حد آشنایی اولیه با SQL کافی است . اما برای کار کردن حرفه ای در این زمینه ، نیازمند دانش در حد Administration Database است.

بله. امکان تعیین حد آستانه وجود دارد برای مثال می‌توان تعیین کرد که اگر سرعت دیتابیس پایین آمد ، ایمیل یا SMS ارسال شود.

IDERA برای ارسال Alert از ایمیل استفاده میکند، برای دریافت SMS نیازمند نرم افزاری جانبی هستیم که نیک آموز، این API اختصاصی و بومی مختص خود را ارائه میکند. همچنین گزارش عارضه یابی بعد از حدود ۲ تا ۳ ماه از نصب و راه اندازی نرم افزار توسط تیم فنی نیک آموز ارائه میشود. ضمنا نیک آموز به صورت تخصصی بر روی بانک اطلاعاتی این نرم افزار بهینه سازی هایی را انجام میدهد.

به طور پیش فرض این نرم‌افزار با استفاده از یکسری روال‌های SQL دیتاهای مربوط به Performance را Collect میکند که این روال‌ها به صورت عادی باری روی سیستم ایجاد نمی‌کنند. توضیحات : برای اطمینان می‌توان در تنظیمات این نرم‌افزار تغییراتی ایجاد کرد که نحوه Collect کردن این دیتاها با شرایط خاصی ایجاد شود.

بسته به پکیج انتخابی، بین ۱ تا ۶ ماه امکان استفاده از پشتیبانی وجود دارد.

نمایش بیشتر

قوی‌ترین نرم‌ افزار مانیتورینگ، دیدبان شماست

درخواست مشاوره رایگان DATABASE MONITORING

همکاران ما پس از دریافت اطلاعات فرم، با شما تماس خواهند گرفت.

در سال ۱۳۹۰ با هدف آموزش عمیق و تخصصی برنامه‌نویسی تأسیس شد. استفاده از مدرسین با تجربه به همراه تدوین سرفصل‌های تخصصی و براساس تکنولوژی روز دنیا باعث شده تا نیک‌آموز به یکی از قطب‌های آموزش کشور تبدیل شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نیک آموز می باشد.

این سایت توسط تیم آموزش برنامه نویسی نیک آموز مدیریت می شود.

ثبت‌نام دوره‌های آنلاین تابستانه نیک‌آموز شروع شد 🏄
مشاهده سرفصل و رزرو رایگان
close-image