ویژگی‌ها و تغییرات vRealize Operations 8.6

ویژگی‌ها و تغییرات vRealize Operations 8.6

نوشته شده توسط: تیم فنی نیک آموز
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱
آخرین بروزرسانی: ۰۹ مهر ۱۴۰۱
زمان مطالعه: 4 دقیقه
۳
(۱)

مقدمه

vRealize Operations با انتشار جدید vRealize Operations 8.6 و vRealize Operations Cloud نسخه‌های قبلی خود را مجدداً احیا کرد. این نسخه یکپارچگی بین vRealize Operations و vRealize Automation، را بهبود بخشید. رابط کاربری جدید هیجان‌انگیز برای کارکردن روان‌تر با نرم‌افزار، یکپارچه‌سازی ابر عمومی جدید، و بسیاری موارد دیگر از جمله تغییراتی هستند که برای نظارت و یکپارچه‌سازی اتوماسیون عملیات چند ابری ارائه شده است.

تغییرات جدید

  • یکپارچه‌سازی پیشرفته vRealize Operations و vRealize Automation

vRealize Operations را قادر می‌سازد تا استقرار چند ابری vRealize Automation را در AWS، Azure و Google Cloud Platform مدیریت کند. اگر کاربر از vRA برای استقرار در AWS، GCP یا Azure استفاده می‌کند. vROps می‌تواند ویژگی‌های استقرار، عملکرد، سلامت و استفاده را نظارت کند. همچنین می‌توانند هزینه اشیاء vRA را برای محیط‌های vSphere و ابر عمومی بررسی کنند.

  • ادغام دو‌جهته بین vRealize Operations و CloudHealth

بسته مدیریت عملیات vRealize برای CloudHealth که مدتی است در دسترس است، امکان واردکردن داده‌های CloudHealth را در vRealize Operations فراهم کرده است. اکنون یک بسته مدیریتی دوم را منتشر شده تا داده‌های SDDC یا VMware Cloud را از vRealize Operations گرفته و به CloudHealth ارسال کند و یک ادغام دو‌جهته ایجاد کند. این ادغام هم برای استقرار On-Prem و هم برای SaaS در دسترس است. این ادغام برای کاربرانی که می‌خواهند اطلاعات مربوط به هزینه عملیات را در یک محیط چند ابری مقایسه کنند، کلیدی است.

  • دسترسی جدید به بسته‌های مدیریتی، گسترش عملیات vRealize به محاسبات فیزیکی و ذخیره‌سازی

به‌زودی همه بسته‌های مدیریت ذخیره‌سازی و محاسباتی که در حال حاضر بخشی از مجموعه vRealize True Visibility هستند، برای همه مشتریان vRealize Operations خواهند بود.

  • پشتیبانی از بیش از ۲۰۰ برنامه در vRealize گسترش‌یافته است

وقتی صحبت از پشته کامل، زیرساخت برنامه، عیب‌یابی و نظارت بر زیرساخت‌های SDDC، چه در حالت اولیه یا در فضای ابری باشد، استفاده از عملیات در on-prem با عامل تلگراف منبع‌باز کلیدی است.

  • راهنماهای درون‌برنامه‌ای برای vRealize Operations Cloud

برای شروع سریع‌تر با کارهایی مانند اتصال به vSphere یا VMware Cloud، تنظیم اعلان‌های هشدار یا ایجاد داشبورد نیاز به این راهنماها دارید. با این تورهای خود راهنما، می‌توانید در زمان سریع‌تری این کارها را انجام دهید.

  • ایمیل‌های با قابلیت تنظیم برای دریافت اعلان‌های هشدار در زمان مناسب

امکان ارسال ایمیل های تنظیم شده در مواقع ضروری و در زمان مناسب برای بیان اعلان‌های هشدار ، که تیم ها بتوانند در مواقع ضروری به هشدارهای دریافت شده واکنش‌های مناسب نشان دهند.

منبع

https://blogs.vmware.com/management/2021/10/whats-new-in-vrealize-operations-8-6.html

چه رتبه ای می‌دهید؟

میانگین ۳ / ۵. از مجموع ۱

اولین نفر باش

title sign
دانلود مقاله
ویژگی‌ها و تغییرات vRealize Operations 8.6
فرمت PDF
3 صفحه
حجم 1 مگابایت
دانلود مقاله
title sign
معرفی نویسنده
تیم فنی نیک آموز
مقالات
281 مقاله توسط این نویسنده
محصولات
0 دوره توسط این نویسنده
تیم فنی نیک آموز
پروفایل نویسنده
title sign
دیدگاه کاربران