انتقال مدل از Power BI به Tabular

۰
(۰)

در این ویدئو مهندس حمید دوست پرور قصد دارد روش انتقال مدل از Power BI به Tabular را آموزش دهد یکی از دلایل تولد تبولار این بود که مایکروسافت در پی موفقیتهای Self service BI با محصولاتی چون POWER BI و Power Pivot به این فکر باشد که چنانچه نیاز به انتقال از Self Service BI به حالت Enterprise داشت با کمترین هزینه و زحمت این امر رخ دهد.
لذا در هنگامی که شما میخواهید پروژه ی تبولار ایجاد کنید به شما این امکان را میدهد که همانند تصویر زیر از محیط Power Pivot مدل را ایمپورت کنید! بعید نیست طی نسخه های آتی گزینه ی Power BI نیز اضافه گردد!
ولی تا آن زمان چطور؟!
در این ویدیو پاسخ این پرسش را ارائه میدهم.

چه رتبه ای می‌دهید؟

میانگین ۰ / ۵. از مجموع ۰

اولین نفر باش

title sign
برچسب ها
title sign
دانلود ویدئو
انتقال مدل از Power BI به Tabular
فرمت MP4
زمان ویدئو 11 دقیقه
حجم 50 مگابایت
دانلود ویدئو
title sign
معرفی نویسنده
مقالات
3 مقاله توسط این نویسنده
محصولات
1 دوره توسط این نویسنده

حمید دوست پرور متخصص هوش تجاری در پلتفرم مایکروسافت‌ و توسعه دهنده پروژه های هوش تجاری با نزدیک به پنج سال تجربه کاری، مدیر بانک اطلاعاتی و طراح سیستم یکپارچه سازی دیتا در پروژه سامانه آرشیو دیجیتال سازمان ملی زمین و مسکن، شامل طراحی و پیاده سازی انبار داده، پکیج های ETL و ELTَ، آنالیز سرویس مالتیدایمنشنال و تبولار ، Power BI و SSRS، متخصص هوش تجاری شرکت آیکو (حوزه بانکی و بازار سرمایه)، متخصص هوش تجاری و مدیر بانک اطلاعاتی پروژه سنهاب بیمه مرکزی ج ا ا ( کسب رتبه نخست کشوری همراه در زمینه خدمات، الکترونیکی کشور سالهای 96 و 97)

title sign
معرفی محصول
title sign
ویدیوهای مرتبط
۱۸ اردیبهشت

نقش OLAP در پروژه‌های هوش تجاری

16 دقیقه دقیقه
100 مگابایت
۱۱ اردیبهشت

نقش ETL در هوش تجاری

8 دقیقه دقیقه
10 مگابایت
title sign
دیدگاه کاربران