راهنمای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

راهنمای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

نوشته شده توسط: تیم فنی نیک آموز
۰۴ آبان ۱۴۰۲
زمان مطالعه: 5 دقیقه
۳.۸
(۵)

خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی یکی از ویژگی‌های جذاب و کاربردی Snapp است. اسنپ (Snapp) از اولین شرکت‌هایی است که از روش پرداخت جدیدی استفاده کرده است تا کاربران هرچه بیشتر، به سمت این اپلیکیشن سوق پیدا کنند. اسنپ پی (Snapp Pay) به‌عنوان یک زیرمجموعه از اسنپ، امکان خرید با سرویس اعتباری را فعال کرده است. شما با فعال‌سازی این سرویس، می‌توانید از خدمات اسنپ، شامل خرید از سوپرمارکت، خرید دوره‌های آموزشی، سفارش غذا، خدمات پزشکی و موارد دیگر بهره ببرید و درعین حال، هزینه آن را با اعتبار خود پرداخت کنید. در این مقاله، به آموزش نحوه ثبت نام و فعال‌سازی این سرویس و همچنین، خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی می‌پردازیم.

نحوه فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ‌ پی

پیش از بررسی نحوه خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی ، به بررسی نحوه فعال‌سازی این سرویس می‌پردازیم. درحال حاضر، احتمالاً تعداد زیادی از شما، به‌طور مداوم از اپلیکیشن اسنپ استفاده می‌کنید؛ به همین دلیل، ممکن است شما به‌عنوان کاربر واجد شرایط برای آن محسوب شوید. فعالسازی اسنپ پی ازطریق سایت آن و موبایل امکان‌پذیر است. در این مطلب، مراحل فعال‌سازی ازطریق اپلیکیشن موبایل را آموزش می‌دهیم. لازم به ذکر است که این سرویس و خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی تنها برای کاربران منتخبی فعال است که واجد شرایط هستند. توجه شود که پس از فعالسازی، «سرویس اعتباری» به روش پرداخت پیش‌فرض شما تبدیل می‌شود و درصورت لزوم، می‌توانید آن را با مراجعه به تنظیمات، در بخش مدیریت پرداخت، تغییر دهید.

فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی با موبایل

مراحل فعال سازی سرویس اعتباری و خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی با موبایل به شرح زیر است:

 1. انتخاب آیکون سرویس اعتباری: اگر از اپلیکیشن اسنپ استفاده می‌کنید، دیگر لازم نیست در سایت Snapp Pay ثبت نام کنید. برای فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی با موبایل ، تنها باید به اپلیکیشن اسنپ وارد شوید. مشابه تصویر زیر، گزینه سرویس اعتباری را پیدا و انتخاب کنید.

انتخاب آیکون سرویس اعتباری در فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی با موبایل

 

 1. ورود به صفحه سرویس اعتباری: در این بخش، اطلاعات مختصری درمورد قابلیت‌های سرویس اعتباری بیان شده است. گزینه ادامه را بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

 

ورود به صفحه سرویس اعتباری در فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی با موبایل

 

 1. ورود کد ملی: اکنون کد ملی خود را وارد کرده و گزینه «قوانین و شرایط را مطالعه کرده و با آن موافقم» را انتخاب کنید. درنهایت، روی دکمه «تایید و فعال کردن» کلیک کنید.

 

ورود کد ملی در فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی با موبایل

 

پس از انجام بررسی‌ها و سنجش واجد شرایط بودن شما، در این مرحله، وضعیت فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ‌پی مشخص می‌شود. به این ترتیب، براساس صلاحیت، میزان اعتبار اسنپ پی شما تعیین می‌شود. حال می‌توانید از این اعتبار برای خرید در اپلیکیشن اسنپ و همچنین خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی بهره ببرید.

 1. انتخاب گزینه آموزشی از دسته‌بندی‌ها: اکنون می‌توانید با استفاده از اعتبار اسنپ پی خود، دوره های آموزشی نیک آموز را تهیه کنید. به منظور انجام این کار، گزینه آموزشی را از دسته‌بندی‌های ارائه‌شده انتخاب کنید.

 

انتخاب گزینه آموزشی از دسته بندی در فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی با موبایل

 

 1. انتخاب نیک آموز: در این مرحله، کافی است نیک آموز را از لیست فروشگاه‌های اسنپ پی انتخاب کنید تا دوره‌های آموزشی مجموعه به شما نمایش داده شوند.

 

انتخاب نیک آموز برای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

 

 1. تهیه دوره آموزشی به‌صورت اقساطی: مشابه تصویر زیر، اکنون شما به دوره‌های کاربردی نیک آموز دسترسی دارید.

 

تهیه دوره آموزشی به صورت اقساطی نیک آموز در اسنپ پی

 

فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی از طریق سایت اسنپ‌پی

اگر قبلاً در اپلیکیشن اسنپ ثبت نام نکرده باشید، باید برای استفاده از سرویس اعتباری و خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی، در سایت ثبت نام کنید. مراحل ثبت‌نام بسیار ساده هستند که در ادامه، به‌صورت مرحله‌به‌مرحله به شما آموزش داده می‌شود.

 1. رجوع به سایت اسنپ پی: به منظور ثبت‌نام در سرویس اعتباری اسنپ پی ، لازم است وارد سایت https://snapppay.ir/ شوید. روی گزینه «ثبت‌نام کنید» کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

 

فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی از طریق سایت اسنپ پی

 

 1. صفحه سایت اسنپ پی: اکنون شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد فعال‌سازی برای شما ارسال شود.
 2. ورود به اسنپ: بعد از وارد کردن شماره موبایلتان، با کلیک روی گزینه «مرحله بعد» صفحه جدیدی را مشاهده خواهید کرد. همزمان با ورود به این صفحه، کد فعال‌سازی نیز برای شماره موبایلتان ارسال می‌شود. کد فعال‌سازی را در بخش مربوطه وارد کنید.

اکنون شما وارد اولین مرحله اصلی از فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی خود رسیده‌اید.

 1. انتخاب گزینه سرویس اعتباری: مشابه نسخه موبایل، با انتخاب گزینه سرویس اعتباری، به مرحله بعد بروید.

 

انتخاب گزینه سرویس اعتباری برای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

 

 1. ورود به صفحه سرویس اعتباری: همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، می‌توانید از این سرویس، امروز استفاده کرده و تا آخر ماه پرداخت کنید. این سرویس، روشی سریع برای پرداخت بوده و تا سقف ۲ میلیون تومان به شما اعتبار می‌دهد. در صفحه زیر، گزینه «ادامه» را بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

 

ورود به صفحه سرویس اعتباری برای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

 

 1. ورود کد ملی: کد ملی خود را وارد کنید تا احراز هویت شما با موفقیت انجام شود. سپس لازم است گزینه «قوانین و شرایط را خواندم و با آن موافقم» انتخاب شود. روی دکمه «تایید و فعال کردن» کلیک کنید تا پس از انجام بررسی‌های ضروری، وضعیت درخواست‌تان به شما اعلام شود. در صورتی که شرایط موردنیاز را داشته باشید، این سرویس فعال می‌شود و می‌توانید از خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی استفاده نمایید. شایان ذکر است که مهم‌ترین مرحله فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی، ورود کد ملی شماست.

 

ورود کد ملی برای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

 

 1. انتخاب گزینه آموزشی از دسته‌بندی‌ها: حال شما این امکان را دارید که با استفاده از اعتبار اسنپ پی، دوره‌های آموزشی نیک آموز را تهیه کنید. برای این کار، کافی است گزینه آموزشی را از دسته‌بندی‌های ارائه‌شده انتخاب کنید.

 

انتخاب گزینه آموزشی از دسته‌بندی‌ها برای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

 

 1. انتخاب نیک آموز:  مجموعه نیک آموز را از لیست فروشگاه‌های اسنپ پی انتخاب کنید تا دوره‌های آموزشی اقساطی به شما نمایش داده شوند.

 

انتخاب نیک آموز برای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی

 

 1. تهیه دوره آموزشی به‌صورت اقساطی: مشابه تصویر پایینی، شما به دوره‌های کاربردی نیک آموز دسترسی دارید و می‌توانید به‌راحتی و با شرایط آسان‌تری مهارت‌های خود را افزایش دهید.

 

تهیه دوره آموزشی به‌صورت اقساطی در نیک آموز

چگونه با اسنپ پی دوره آموزشی تهیه کنم ؟

سرویس اعتباری اسنپ‌ پی ، یک روش سریع و ساده برای پرداخت کاربران است و به شما این امکان را می‌دهد که محصولات مختلفی، از دوره آموزشی گرفته تا مواد غذایی و داروها را به‌صورت اقساطی تهیه کنید. در این مقاله، نحوه ثبت‌نام و فعال‌سازی این سرویس و خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی آموزش داده شد تا شما بتوانید با فعال‌سازی آن، اعتبار ماهانه دریافت کرده و با خیال راحت، در پایان ماه برای تسویه اقدام کنید.

چه رتبه ای می‌دهید؟

میانگین ۳.۸ / ۵. از مجموع ۵

اولین نفر باش

title sign
برچسب ها
title sign
دانلود مقاله
راهنمای خرید اقساطی دوره آموزشی با اسنپ پی
فرمت PDF
9 صفحه
حجم 1 مگابایت
دانلود مقاله
title sign
معرفی نویسنده
تیم فنی نیک آموز
مقالات
239 مقاله توسط این نویسنده
محصولات
0 دوره توسط این نویسنده
تیم فنی نیک آموز
پروفایل نویسنده
title sign
دیدگاه کاربران