مسیر یادگیری

مسیر راه | مسیر آموزش پایتون

مسیر آموزش پایتون شامل ۲ دوره است که از پایه تا پیشرفته، شما را با این زبان برنامه‌نویسی آشنا می‌کند و شما پس از گذراندن ۱۸ ساعت آموزش این دوره، قادر خواهید بود پروژه‌های مرتبط را به‌طور حرفه‌ای پیاده‌سازی کنید.

58
18 ساعت
2
ارائه در پلیر اختصاصی اسپات پلیر
خرید کل مسیر
دوره آموزش پایتون – Jet Start
1
گام اول

دوره آموزش پایتون – Jet Start

پایتون یکی از محبوب‌ترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی در سال‌های اخیر است. قابل درک و ساده‌ بودن پایتون به‌گونه‌ای است که هر فردی در هر سنی، به‌سادگی می‌تواند آن را یاد بگیرد و متناسب با نیاز خود، از آن استفاده کند. پایتون به‌عنوان یک زبان چندمنظوره با کاربردهای گسترده‌ای از توسعه وب تا ایجاد برنامه‌های سطح سیستم عامل در توسعه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل قابل استفاده است. با کمک این دوره آموزش می‌توانید با نحوه استفاده از عبارات شرطی، حلقه‌ها، توابع آشنا شوید و در پروژه های کاربردی با این زبان برنامه نویسی کار کنید.

مدرس:
هادی تایانلو
طول دوره:
6 ساعت
سطح دوره:
مقدماتی
اطلاعات بیشتر
دوره آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون
2
گام دوم

دوره آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون

ین دوره آموزش مقدماتی تا متوسط مباحث برنامه نویسی پاییون است پایتون یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب و پرکاربرد در دنیای فناوری اطلاعات است و از آن برای توسعه انواع نرم‌افزارها، از وب‌سایت‌ها تا برنامه‌های تحلیل داده و هوش مصنوعی استفاده می‌شود. در این دوره آموزش برنامه نویسی پایتون ، شما با زبان برنامه‌نویسی پایتون آشنا خواهید شد و مهارت‌های لازم برای توسعه نرم‌افزارهای پیچیده و کاربردی را خواهید آموخت. همچنین ساختارهای پیشرفته، مدیریت خطا، کار با فایل‌ها، مفهوم HTTP و API، پایگاه داده، شی‌گرایی و توابع داخلی پایتون را آموخته و از اهمیت و کاربرد آن‌ها در پروژه‌های واقعی آگاه می‌شوید.

مدرس:
هادی تایانلو
طول دوره:
12 ساعت
سطح دوره:
متوسط
اطلاعات بیشتر
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان استفاده نمائید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .