مهاجرت از Excel به Power BI

وبینار رایگان و آنلاین

چهارشنبه - 25 بهمن‌ماه 1402 - ساعت 11
ویژه فعالان حوزه مالی، علاقه‌مندان تحلیل داده و کاربران اکسل
دانلود رایگان وبینار
این وبینار شما را با تفاوت‌های داشبورد و گزارش آشنا می‌کند. نیاز سازمان به فرایند هوش تجاری و در نتیجه دستیابی به داشبوردهای مدیریتی را بیان کرده و ابزارهایی برای تهیه داشبورد که در رأس‌ آن‌ها Power BI قرار دارد را معرفی می کنند. پس از آن برای کسانی که تاکنون با ابزار‌هایی همچون اکسل، داده‌ها را جمع‌آوری و گزارش‌های ابتدایی تهیه می‌کنند مسیر آموزشی ترسیم می‌کنیم که بدین وسیله داده‌ها را از نرم‌افزار‌های گزارش‌گیری به Power BI منتقل کرده و پس از آن، داشبورد‌های مدیریتی طراحی گردد.
توضیحات عکس

وبینار در یک نگاه

زمان برگزاری: چهارشنبه 25 بهمن‌ماه 1402 ساعت 11
مکان برگزاری: همه جای دنیا (کامپیوتر و موبایل شما)
مخاطب: فعالان حوزه مالی، علاقه‌مندان تحلیل داده و کاربران اکسل
سرعت مورد نیاز اینترنت: حداقل دارای اینترنت 1 مگابیت باشید.
پرسش و پاسخ: دارد
فیلم وبینار: ارسال فیلم وبینار به ایمیل افرادی که ثبت نام کنند.
قیمت: کاملاً رایگـــان

چه خواهید آموخت؟

توضیحات عکس
تفاوت داشبورد و گزارش و دلایل نیاز به داشبورد مدیریتی
مفهوم هوش تجاری
ابزار‌های داشبوردسازی مختلف، Power BI و جایگاه آن
مشاغل مرتبط با Power BI
مهاجرت از Excel به Power BI
مسیر آموزش Power BI
پیاده‌سازی یک داشبورد مالی و اتصال به داده‌های اکسل

سخنرانان

توضیحات عکس
سخنران
فرید طاهری
سخنران
فرید طاهری
مدیر عامل و بنیانگذار نیک‌آموز
ایده‌پرداز محصولات آموزشی و سبک‌های تدریس نوین
متخصص دیجیتال مارکتینگ
طراح و تحلیل‌گر سیستم‌های مالی و اداری
مشاور کسب و کارهای اینترنتی
توضیحات عکس
سخنران
محمود فهیمی
سخنران
محمود فهیمی
مدرس و متخصص سیستم‌های هوش تجاری
مدیر هوش تجاری مؤسسه گزینه 2
مشاور ارشد هوش تجاری شرکت JTI
مشاور هوش تجاری در پروژه‌های پزشکی و پاتولوژی
مولف مقالات بین المللی در حوزه کلان داده در صنعت بانکداری

دانشجویان چه می‌گویند

این دوره فوق العاده بودش که تونستم بهترین اتفاق ها و آموزش ها رو در درونش تجربه کنم و یک تخصص رو بطور کامل به پایان برسونم از همه مهمتر استاد عزیز که از تجربیات و دانش ایشون چندین سال رو در این زمینه طی چندین ماه بدست بیاریم هیچ وقت یادم نمیره روز جمعه صبح مجموعه نیک آموز مشکل من رو با پاسخ گویی شون خارج از تایم اداری حل کردند
avatar
محمد امین
این دوره یکی از حرفه ای ترین دوره هایی بود که من گذراندم. استاد تمرکز را بر روی بخش ها و مواردی بردند که مطمئنا ماحصل مطالعه و تجربه چندین ساله استاد است که این موضوع یک «مزیت رقابتی» برای دانشجویان دوره ایشان ایجاد کرده است بنده قاطعا میگویم که اگر خودمان می‌خواستیم با خواندن کتاب و مقاله دانش انتقال داده شده در این دوره را بدست آوریم در زمان بسیار طولانی با سعی و خطاهای طاقت فرسا و بسیار بسیار سخت قابل حصول بودند
avatar
رضا طاهری
با سلام خدمت استاد عزیز و بقیه دوستان من هم خواستم از جناب مهندس تشکر کنم زیرا خیلی از موارد ریز در دوره ذکر شد و من قبل از این دوره یکی از دوره های یودمی رو خریده بود که بسیار سطحی پاور بی آی توضیح داده شده بود استاد بسیار از کلاستون و این گروه که زحمت می کشید و در تمام تایمها پاسخ گو هستید، ممنونم
avatar
هانیه عالم
دوره بسیار بی‌نقص و عالی برگزار گردید و واقعا خیلی کامل‌تر و بیشتر از یک دوره آموزشی بود.
avatar
لیلا روشن‌بین
به عنوان فردی که حدودا 16 سال سابقه تدریس Database و برنامه‌نویسی در موسسات مختلف من جمله مجتمع فنی تهران را دارم قاطع میگویم یکی از بهترین رفرنسهای آموزشی برای Power BI همین دوره است.
avatar
روزبه امیررسامی
همونطور که خود استاد همیشه اشاره داشتند، مطالبی که در دوره تدریس میکنن مواردی هستن که واقعا کاربردی بوده و در فضای عملیاتی باهاشون درگیر خواهید بود. بسیار دوره کاربردی و مفیدی بود. بنده چندین پروژه رو از صفر تا صد پیاده سازی کردم، بدون حتی گذراندن دوره دیگری.
avatar
امیرحسین
بنده یکی از شرکت کنندگان دوره بودم تا انتها هم دنبال کردم. تک تک جلسات عالی؛ تدریس عالی و همه چیز عالی از تمامی نکات هم به عنوان یک تحلیلگر ارشد در حال حاضر استفاده می‌ کنم.
avatar
علی

مخاطب این وبینار هستید

اگر به هر طریقی درگیر مصورسازی تحلیل داده‌های سازمان و یا مؤسسه‌تان هستید. و یا اگر دوست دارید در یکی از مشاغل مرتبط با Power BI مشغول به کار شوید.
علاقه‌مندان تحلیل داده
فعالان حوزه مالی
کاربران اکسل

سؤالات پر تکرار

آیا این وبینار برای دانشجویان مناسب است؟
بله، Power BI و Excel، هر دو ابزارهای قدرتمندی برای مدیریت و تحلیل داده‌ها محسوب می‌شوند و به صورت گسترده در حوزه‌های مختلف، شامل مهندسی، مالی و تجاری به کار می‌روند. به همین دلیل شرکت در این وبینار و آشنایی با کاربردها، شباهت‌ها و تفاوت‌های آن‌ها به شما کمک می‌کند تا مسیر شغلی خود را به درستی و آگاهانه ترسیم کنید.
آیا Power BI برای مشاغل کوچک مناسب است؟
بله، کسب و کارهای کوچک و نوپا می‌توانند از مزیت‌های Power BI، از جمله مقرون‌به صرفه بودن و ویژگی‌های قدرتمند آن بهره‌مند شوند و با کسب بینش‌های معنادار و مبتنی بر داده‌ها، تصمیمات تجاری مناسب‌تری برای سازمان اتخاذ کنند.
آیا می‌توان داده‌ها را از اکسل به Power BI منتقل کرد؟
بله، امکان مهاجرت داده‌ها از اکسل به Power BI وجود دارد؛ این فرآیند، از طریق درج Workbook های اکسل در Power BI و همچنین، استفاده از Power Query امکان‌پذیر است.

دانلود رایگان وبینار در وبینار

دانلود رایگان وبینار