برون سپاری جذب و استخدام

زمان شما محدود است؛
برای توسعه کسب و کارتان،
ما دغدغه استخدام را رفع می‌کنیم!

 جذب و استخدام نیروی انسانی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

استخدام و جذب نیروی انسانی، یکی از اساسی‌ترین عوامل موفقیت و رشد در هر سازمانی محسوب می‌شود. با توجه به رشد سازمان‌های «خدمات محور»، ارزش اصلی سازمان‌ها به کمک پرسنل متخصص خود هست، از این رو نیاز آن‌ها به استخدام چنین پرسنلی روز به روز در حال افزایش است. نیک‌آموز با در ارتباط بودن با جامعه متخصص و آموزش دیدۀ برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان پایگاه داده و بعلاوه انجام فرآیندی دقیق برای استخدام افراد متخصص و حرفه‌ای، به جذب و استخدام مناسب ترین افراد برای سازمان‌ها کمک می‌کند. 

ما در نیک‌آموز به منظور حفظ حوزه تخصصی فعالیت خود، تنها در چهار حوزه‌ای که بیش از یک دهه در آن فعالیت داریم اقدام به جذب، استخدام و معرفی نیرو می‌کنیم.

BI Developer

NET Developer.

SQL Server Adminstration

SQL Developer

 فرآیند درخواست خدمات جذب و استخدام نیروی انسانی از نیک‌آموز چگونه است؟

۱

تکمیل فرم درخواست کارجو

۲

بررسی و ارزیابی درخواست

۳

برگزاری جلسه نیازسنجی با کارفرما

۴

ارسال قرارداد همکاری

۵

معرفی کاندید متخصص به کارفرما

ارزشیابی تکنیکال توسط اساتید نیک‌آموز

نیک‌آموز با بهره‌گیری از متخصصین خود در شناسایی و استخدام افراد توانمند در این مسیر کنار شماست.

برای اطمینان پیدا کردن از کیفیت افراد معرفی شده به سازمان‌ها، دو نفر از متخصص‌ترین افراد این حوزه ارزیابی نهایی کارجو را انجام می‌دهند که خود بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت دارند.

مسعود طاهری

مدرس و مشاور ارشد SQL Server و معمار ارشد پروژه‌های هوش تجاری

علیرضا اُرومند

مدرس، مشاور و معمار ارشد نرم‌افزار

ارزشیابی تکنیکال توسط اساتید نیک‌آموز

نیک‌آموز با بهره‌گیری از متخصصین خود در شناسایی و استخدام افراد توانمند در این مسیر کنار شماست.

برای اطمینان پیدا کردن از کیفیت افراد معرفی شده به سازمان‌ها، دو نفر از متخصص‌ترین افراد این حوزه ارزیابی نهایی کارجو را انجام می‌دهند که خود بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت دارند.

علیرضا اُرومند

مدرس، مشاور و معمار ارشد نرم‌افزار

مسعود طاهری

مدرس و مشاور ارشد SQL Server & BI، مدیر فنی پروژه‌های هوش تجاری

۲۰۰+

استخدام موفق

۳۵+ هزار

نیروی متخصص

۱۰- روز

فرآیند زمان استخدام

مزایای استخدام با نیک‌آموز

بهترین‌ها در سازمان شما 

نیک‌آموز با داشتن بیش از 10 سال در تجربه در حوزه فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی و هوش تجاری می‌تواند مناسب‌ترین افراد را برای موقعیت شغلی مورد نظر شما در سازمانتان معرفی نماید.

بررسی موشکافانه اطلاعات

با حضور آقایان مسعود طاهری و ارومند، که جزء اساتید حرفه‌ای در  حوزه پایگاه‌ها داده و برنامه‌نویسی هستند، سازمان‌ نگرانی از ناقص بوددن اطلاعات فنی فرد معرفی شده نخواهد داشت.

تعهد عملکرد مناسب

بعد از شروع همکاری کاندید معرفی شده به سازمان تا مدت یک ماه، اگر کاندید به هر دلیلی از سازمان جدا شود یا سازمان از عملکرد شخص راضی نباشد، نیک‌آموز به صورت مجدد و رایگان شخص جایگزین را به سازمان معرفی خواهد کرد.

وقت شما برای ما طلاست!

از آنجایی که وقت شما برای ما ارزشمند است، فرآیند کلی جذب از یک هفته تا نهایتاَ 3 هفته به طول خواهد انجامید.

تا حصول نتیجه همراهیم

ما با در دست داشتن بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی توسعه دهندگان پایگاه داده و برنامه نویسان، هیچ محدودیتی برای معرفی کاندید به سازمان‌ها نداریم و تا رسیدن به کاندید ایده‌آل برای سازمان، حتی اگر سازمان بخواهد افراد متعددی را بررسی کند، در کنارشان خواهیم بود.

فیلتر HR

داشتن مهارت‌های نرم یکی از اصول اساسی در استخدام خواهد بود، این مورد را توسط منابع انسانی کارآزموده ارزیابی و در صورت وجود هم‌خوانی با فرهنگ سازمانی شما، به شما معرفی خواهند شد.

درخواست خدمات جذب و استخدام

مشتریان ما

سوالات متداول

با ورود اطلاعات و تکمیل فرم درخواست نیرو توسط شما، تیم ارزیابی نیک‌آموز اقدام به بررسی و سنجش درخواست خواهد کرد و برای برگزاری جلسات با کارفرما نتیجه را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما اعلام می‌کند.

هزینه جذب هر نفر وابسته به موقعیت شغلی شخص و تعداد افراد مد نظر سازمان متفاوت است، اما قطعا هزینه آن از جذب یک شخص نامناسب برای سازمان بسیار کمتر است.

فرآیند جذب و استخدام ممکن است از یک هفته تا سه ماه متفاوت باشد، اما به صورت میانگین متوسط جذب افراد متخصص تا کنون در نیک‌آموز کمتر از ۱۰ روز بوده است

خیر، نیک‌آموز به عنوان پارتنر جذب و استخدام سازمان شما عمل می‌کند و هر شخص را حداقل بعد از ۴ مرحله مصاحبه، سه مرحله مصاحبه منابع انسانی و یک مرحله مصاحبه تخصصی توسط اساتید مجموعه، بعلاوه گزارش مصاحبه به شرکت معرفی می‌کند.

نیک‌آموز با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در صنعت آموزش، ارتباط خوبی با دانشجویان و متخصصان این حوزه دارد و تلاش نیک‌آموز بر این بوده که در این سالها، سطح تخصص و مهارت فعالان این حوزه را افزایش دهیم، منبع اصلی معرفی افراد به سازمان‌ها دانشجویان نیک‌آموز هستند.

خیر، نیک‌آموز تنها در حوزه‌هایی که دارای تجربه و سابقه است اقدام به فعالیت کرده و به منظور حفظ کیفیت کار و سرعت جذب و استخدام، تنها در چهار حوزه مطرح شده اقدام به جذب و استخدام برای سازمان می‌کند.

با توجه به این که شرکت نیک‌آموز سابقه‌ای بیش از 10 سال فعالیت در حوزه آموزش و ارائه دوره‌های حضوری و غیر حضوری تخصصی را دارا می‌باشد، به خود می‌بالد که توانسته است نیروهای متخصص و با دانش را وارد بازار کار کند، که این خود نقطه اتکای مدیران سازمان‌ها برای اعتماد بیشتر است.

نیک‌آموز با اختصاص یک تیم حرفه‌ای برای جذب و استخدام که شامل اساتید برتر مجموعه، تیم منابع انسانی و گزینش‌های شغلی می‌باشد، به شما این اطمینان را می‌دهد که بهترین و شایسته‌ترین کارجوها را به کسب‌وکارها معرفی کند.

به مدت یک‌ ماه بعد از معرفی و شروع فعالیت کارجو در سازمان به هر دلیلی ( عدم عملکرد مناسب، عدم هماهنگی با تیم، مشکلات جدی در محل کار و… ) از سازمان جدا شود، نیک‌آموز مجدداً با لحاظ کردن شرایط اولیه و کاملاً رایگان پروسه بررسی رزومه و معرفی مجدد فرد جایگزین به سازمان را از سر خواهد گرفت.

درخواست خدمات جذب و استخدام